Archiwum kategorii ‘Dzieci’

Opublikowane 8 maja, 2011 przez Wojtek

Rodzinny mix nadmorski

Wróciliśmy właśnie z długiego weekendowego i… rodzinnego wypadu nad morze. Świętowaliśmy bliskie imieniny Mamy, co było okazją do kolejnego wielopokoleniowego spotkania. A dla mnie tradycyjnie okazją do zapełnienia karty różnymi zdjęciami. Wczoraj – wykorzystując piękne popołudniowe światło pastwiłem się na kilkoma osobami z rodziny zmuszające je do pozowania do „ciasnych portrecików”. A w duchu dziękowałem Panu Bogu za wspaniałą żonę, która namówiła mnie na zakup obiektywu ze światłem f/1.2

(c) W.Dobrucki

(c) W.Dobrucki

(c) W.Dobrucki

(c) W.Dobrucki

Kolejne zdjęcia to efekt podążania za światłem i kolorami: wczesna godzina, zacieniona ławeczka i miękkość.

(c) W.Dobrucki

(c) W.Dobrucki

(c) W.Dobrucki

A tu już sami zarządzaliśmy światłem. W akcji współczesna technologia z obsługą TTL. Było trochę rodzinnie…

(c) W.Dobrucki

…i trochę fashion :D

(c) W.Dobrucki

Ale grunt, że było wesoło, co czym świadczy ostatnie zdjęcie, wykonanie obiektywem 14mm. Zatytułowaliśmy je wspólnie „czy wydaje ci się że jestem duży?” :D

(c) W.Dobrucki

Opublikowane 25 kwiecień, 2011 przez Wojtek

Wielkanocne Maluchy

Wielkanocne śniadanie zawsze było okazją do zrobienia zdjęć rodzinie, nawet, jeśli rodzina długo tych zdjęć potem nie widziała :D. Tym razem nie chcę jednak zanudzać widokiem świątecznego stołu, a kilkoma portrecikami, zrobionymi naszym Maluchom, czyli moim siostrzenicom, bratanicom i bratankowi.

Na pierwszy ogień Igor:

Bianka:

I na koniec cały nasz mały „babiniec”: Hania, Nadia i Bianka, czyli innymi słowy Kuzyneczki. Już widzę ich szaleństwa gdy trochę podrosną :D

Opublikowane 24 luty, 2011 przez Wojtek

Ogień i Woda

Nadia i Bianka – niemal rówieśnice, ale swoje kompletne przeciwieństwa. Z jednej strony siła spokoju i opanowania, czyli Nadia. Z drugiej – mały piorun, który jest wszędzie – Bianka. Obie urocze i kochane, jedyne w swoim rodzaju. Przedstawiam 2 klatki z jesiennej sesji, którą (ku utrapieniu rodziców) dopiero kończymy :)

Bianka w zabawie
Bianka

Nadia w świątyni dumania
Nadia

Tagi: ,

Opublikowane 21 listopada, 2010 przez Wojtek

Zuzia i Magda – sesja rodzinna

To było dawno, dawno temu. A dokładnie w lipcu. Zuzia i Magda przyjechały z Warszawy do rodziny w Dębnie na krótkie wakacje. Wkrótce potem dowiedzieliśmy się, że Rodzice dziewczynek postanowili zamówić u nas sesję zdjęciową dla swoich pociech. Trochę to trwało nim zgraliśmy terminy, ale w końcu się udało. Miałem więc przed obiektywem 2 piękne młode panienki: starszą Zuzię i młodszą Magdę. Zuzię znam od lat (wręcz niemowlęcych), więc było łatwo nawiązać kontakt i dogadywać się w trakcie zdjęć. Jednak z Magdą widzieliśmy się pierwszy raz w życiu na oczy. Magda na początku każdej nowej lokalizacji była nieśmiała, skryta, by z czasem wręcz przejmować inicjatywę sprawiając, że w locie łapaliśmy każde kolejne kadry. Było miło i przyjacielsko. Zapraszam do obejrzenia efektów.

Na pierwszy ogień Magda.
Magda

Magda

Magda

Magda

Nowe miejsce i kolejna chwila nieśmiałości :)
Magda

Magda

Zuzia to młoda dama w pełni świadoma swojego potencjału – miło było patrzeć, jak świadomie dobiera elementy stroju czy pozy.

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Dziewczynki świetnie dogadują się ze sobą. Życzę im, by przeniosły tę nić przyjaźni także w dorosłe życie.

Magda

Magda

Koniec zostawiłem dla Moniki i Mariusza – rodziców dzielnych modelek. Znamy się od wielu, wielu lat. W pewnym sensie mamy wspólne korzenie jeśli chodzi o wiarę i poznanie Pana Boga. I z przyjemnością patrzę na nich jako na pozytywne małżeństwo, które prowadzi swój dom zgodnie z tym w co wierzą i wyznają. Oto moje ulubione zdjęcie tej pary z naszej sesji. Nasuwa mi skojarzenia z filmem „Dobry rok”

Monika i Mariusz

Jak zwykle – zapraszam do komentowania zdjęć.

Tagi: ,

Opublikowane 24 wrzesień, 2010 przez Wojtek

Magia porannego światła

Od kilku dni jestem w domu i mogę rano podziwiać światło inaczej niż pochylając się nad kolejnym faxem w pracy. Dlatego gdy mój szwagier Rafał robił przed pracą swojej córce zdjęcie komórką, pomyślałem, że wykorzystam moment i zrobię małej Nadii kilka zdjęć, by dumny Tata miał co sensownego wrzucić na pulpit. A że było bardzo wcześnie rano – światło tworzyło piękny klimat. A oto co wyszło z tej szybkiej porannej sesyjki:

A oto moja modelka w całej okazałości:

Related Posts with Thumbnails

Tagi: , ,