Archiwum kategorii ‘2005’

Opublikowane 18 grudzień, 2005 przez Wojtek

Reportaż wojenny

W sobotę dołączyłem do moich braci i znajomych, którzy wybierali się na paintbollową imprezkę do Skwierzyny. Zabawiłem się w reportera wojennego :D Nałożyłem „kuloodporną” kamizelkę, maskę i żółta kamizelkę odbalskową i śmigałem pomiędzy stronami na lini radziecko-niemieckiego frontu.

Było odjazdowo ! Dostałem tylko 1 kulką w plecy i torbę, ale wielokrotnie musiałem chować się przed gradem kul, które akurat przelatywały obok. Chwilami można było naprawdę poczuć atmosferę pola walki. Jadę znowu !

Wszystkie zdjęcia z imprezy znajdują się tu: http://woyd.foxnet.pl/paintball

Tagi:

Opublikowane 25 listopada, 2005 przez Wojtek

Kalisz

Usłyszałem, że Bóg prowadzi mnie do zmian i przełomów w dziedzinach, które wydawały mi się do tej pory niemożliwe i nieosiągalne dla mnie. Hurra !!!

Tagi:

Opublikowane 24 listopada, 2005 przez Wojtek

Stockowe fotki

Stockowe fotki… Hm.. może i coś w tym jest. Składałem z nich dzisiaj prezentację dla bosów z górnej pólki, i jak się jej przyjrzałem, to miałem wrażenie, że oglądam pracowników bardzo szczęśliwych w swojej pracy :D

Tylko mnie nie zastrzelcie D:

Wesoła Marta

Coraz weselsza Wiola

Jam ci to po lewej

O co Ci chodzi

Tagi:

Opublikowane 6 listopada, 2005 przez Wojtek

Aga

Spacer po plaży w Mielnie

Tagi:

Opublikowane 3 październik, 2005 przez Wojtek

Mazury

Mazury – wróciłem z nich 2 tygodnie temu i patrząc przez okno nie mogę wyjść z szoku, że to tylko 2 tygodnie różnicy. Nie tak dawno kąpałem się na środku Śniadrw :) Pozostały wspomnienia. Na szczęście pozostało też co nieco na CF.

Słońca z mgłą wojowanie

Poranek

Reszta jak zwykle w fotogalerii

Related Posts with Thumbnails

Tagi: , ,