Archiwum kategorii ‘2007’

Opublikowane 5 czerwiec, 2008 przez Wojtek

W rzepaku czyli zaległości cz. 1

Zawsze chciałem zrobić zdjęcia w rzepaku lub z rzepakiem w tle, niestety – z reguły gdy znalazłem już na to czas – rzepak przekwitał :). W tym roku było w zasadzie podobnie z jednym małym wyjątkiem. Przy okazji przygotowań do ślubu mojej szwagierki Ewy wybraliśmy się na zdjęcia do Koliby za Smolnicą. Przy lesie rozciągało się pole z jeszcze kwitnącym rzepakiem. Urządziliśmy sobie w nim małą sesyjkę, w której zadebiutowało moje nowe odkrycie – srebrno-biała blenda fotograficzna.

Najpierw Panie: Ania i Agnieszka

I Panowie: Ehab (starszy) i Andrzej…

..oraz Dawid

Tagi:

Opublikowane 31 maja, 2008 przez Wojtek

Moje Kochanie

Postanowiłem zaprezentować jedno zdjęcie z najnowszego nabytku – obiektywu Canona 70-200 L f4. A zdjęcie jest dla mnie o tyle szczególne, że przedstawia moją kochaną, piękną i wspaniałą Żonkę :0) To zdjęcie obrazuje ciepło ale i wyrozumiałość i cierpliwość, którymi Aga darzy mnie na codzień (zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że wszystko, tj. zarobione i jeszcze nie zarobione pieniądze wydaje na inwestycje związane z powołaną do życia od 1 maja moją własną firmą – WD-Studio) :)

Tagi:

Opublikowane 30 grudzień, 2007 przez Wojtek

Maciuś

Od ponad tygodnia mam w domu oświetlenie studyjne (2 x lampy 200W z softboxami + 2x60W z parasolkami) wypożyczone na święta z firmy w której pracuje. Tak się jakoś złożyło, że nie miałem jednak w tygodniu”sposobności” by je wypróbować. Zostaliśmy dziś zaproszeni przez naszych przyjaciół Lubimków, i to w ich domu – głównie na małym Maciusiu –  potestowałem w końcu oświetlenie. Maciek jest niesamowitym modelem: cierpliwym i wyrozumiałym, choć ma dopiero 8 miesięcy :) Nie wystraszały go nawet błyski lamp. Poniżej kilka wybranych zdjęć.

Na koniec Maciuś ze swoim starszym bratem – Jeremiaszem.

Tagi: ,

Opublikowane 25 grudzień, 2007 przez Wojtek

Wigilia 2007

Tegoroczną wigilię spędziliśmy po raz pierwszy w dwóch domach – najpierw w gronie mojej rodziny, potem u rodziców Agnieszki. Wigilię rodziny Dobruckich przygotowali w swoim domu Janusz i Asia. Z roku na rok rośnie mój podziw dla zdolności kulinarnych i dekoratorskich Asi – wszystko – począwszy od dekoracji stołu i domu, po potrawy przygotowane było na naprawdę wysokim poziomie. Nasza rodzinka rozrosła się ostatnio – przy stole zrobiło się dość tłoczno, ale tym bardziej ciepło i rodzinnie. Tradycyjnie już zaczęliśmy od fragmentu z Nowego Testamentu mówiącego o narodzinach Pana Jezusa oraz krótkiej modlitwy. Potem przyszedł czas na życzenia. Agnieszka i ja słyszeliśmy w zasadzie te same: powiększenia rodziny ;) Jako że Mikołaj w tym roku dobrze się zorganizował – pod choinką każdy znalazł atrakcyjne prezenty. Dla mnie Mikołaj upatrzył na Allegro 4GB kartę Lexar. Przyda się jak nic przy 10Mpx mojego 40D. Moja żonka dostała piękną skórzaną torebkę oraz kolczyki. A tak – w dużym skrócie – wyglądało nasze świętowanie.

Tagi:

Opublikowane 22 grudzień, 2007 przez Wojtek

Idzie zima

Synoptycy obiecują, że w tegoroczne święta towarzyszyć nam będzie śnieg i lekki mróz. Wszystko wskazuje na to, że ich prognozy mają szansę się spełnić. Od wczoraj świat wokół nas lekko się zabielił. Pięknie to wszystko wygląda. Nie mogłem się dziś powstrzymać jadąc do Leszka do Dargomyśla, by nie zatrzymać się i nie spróbować uchwycić choć trochę tego cudu.

A to wszystko po drodze na próbę zdjęć takiej fajnej bryki. Ale chyba za długo zajmowałem się przyrodą, bo na brykę zabrakło światła (zaszło słońce).

Related Posts with Thumbnails

Tagi: