Archiwum kategorii ‘Fotografia ślubna’

Opublikowane 4 styczeń, 2012 przez Wojtek

Miłość nie zna granic ;)

Niezbadane są wyroki Boże :)) Gdy Magda wyjeżdżała jakiś czas temu na wycieczkę na Ukrainę, zapewne nie spodziewała się, że wróci mając w sercu jego – nieco szalonego, pozytywnie zakręconego i niezwykle ujmującego Saszę. Ich uczucie rosło mimo odległości by ostatecznie zostać przypieczętowane aktem małżeństwa zawartym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulęcinie. Zapraszam na krótki reportaż z tej uroczystości.

Tagi: ,

Opublikowane 12 marzec, 2011 przez Wojtek

Już za chwilęczkę, już za momencik…

… kończymy pracę nad materiałem z pierwszego tegorocznego ślubu. Pierwsze plenerowe zdjęcie Kasi i Adama można zobaczyć kilka postów niżej. Po akceptacji Pary Młodej postaram się wrzucić na blog nieco obszerniejszy materiał. Na zachętę małe co nieco z przygotować i sali weselnej:

Portret Panny Młodej

Pierwszy taniec

Opublikowane 16 luty, 2011 przez Wojtek

Kasia i Adam – start sezonu AD 2011

I zaczęło się – w ostatni weekend, wśród mrozu i przenikliwego wiatru przeprowadziliśmy pierwszą w tym roku plenerową sesję ślubną. Nasza Młoda Para to Kasia i Adam z Gorzowa. Na dobry początek wrzucam jedną klatkę z pleneru – tajemniczego miejsca nad Wartą :)

Kasia i Adam - Zdjęcia WD-Studio.pl

Tagi: ,

Opublikowane 6 grudzień, 2010 przez Wojtek

Ewelina i Paweł – plener ślubny w Bielinie

Paweł i Ewelina są z Mieszkowic. Trafili do nas przez ten blog. Ewelinie spodobały się nasze zdjęcia, między innymi z wodnych szeleństw Uli i Tomka i postanowili złożyć w nasze ręce swój ślubny plener. Wesele (które dokumentowali przyjaciele Młodej Pary) odbyło się w Stadninie Koni w Bielinie, dlatego też ten klimatyczny teren wraz z okazałym klasycystycznym dworkiem stał się tłem naszej sesji. Zapraszam na krótką relację.

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Plener w Bielinie

Do pełni szczęścia brakowało nam tylko koni – jak by nie było byliśmy na terenie stadniny. Wspólnie z Agnieszką przed plenerem przejrzeliśmy sporo tego typu zdjęć ślubnych (głównie jednej z moich ulubionych amerykańskich fotografek – Shelly Paulson). Niestety – plan pleneru z udziałem koni ze stadniny nie wypalił. Może następnym razem :)

Tagi: , , ,

Opublikowane 27 listopada, 2010 przez Wojtek

Patrycja i Piotr – plener ślubny

Czas na zdjęcia plenerowe drugiej pary z naszego podwójnego ślubu. Patrycja i Piotr sami wskazali niemal połowę nieznanych nam dotąd lokalizacji, w których robiliśmy zdjęcia, przywieźli także z sobą na plener dość nietypowe rekwizyty. Bardzo fajnie nam się współpracowało, co przełożyło się moim zdaniem na ciekawy efekt końcowy. Tu powinienem wyprodukować laborat o tym, czym różni się plener ślubny robiony w niedzielę rano, między weselem a poprawinami od takiego umówionego na spokojnie, w odpowiednim (także pod kątem światła) terminie… Ale mam nadzieję, że zdjęcia to pokażą. Sesje: Patrycja i Piotra oraz Kasi i Roberta robione były popołudniami i trawały ok. 4 godzin. Dzięki temu mogliśmy zmieniać lokalizacje i korzystać z dobrodziejstwa najbardziej dogodnego światła.

I czas na rekwizyty. O mały włos a spóźnilibyśmy się na ten szczególny w fotografii moment – złotą godzinę (a w zasadzie kwadrans), kiedy światło zachodu słońca można plastycznie zgrać z np. światłem błyskowym.

Opinie mile widziane :)

Related Posts with Thumbnails

Tagi: , ,