Archiwum kategorii ‘Sesje małżeńskie’

Opublikowane 13 lutego, 2010 przez Wojtek

Seniorzy cz.2

Druga sesja z Seniorami w roli głównej nie wymagała już takiego rozmachu ani nakładu środków jak ta wcześniejsza. W styczniu dostąpiłem zaszczytu uwiecznienia zaślubin Młodej Pary z Witnicy. Przewidziany był także plener w zimowej scenerii. Ponieważ Witnicy za dobrze nie znamy, Rodzice Agnieszki zadeklarowali się, że pojadą tam z nami i pokażą nam miejsca, w których Młoda Para chciała mieć zrobione zdjęcia. A skoro już na miejsce dotarliśmy… trudno byłoby robić zdjęcia samym ławkom czy alejkom. Moi Teściowie wspaniałomyślnie zgodzili się zostać naszymi modelami :)) Przedstawiamy zatem kilka zdjęć z naszej pierwszej „seniorskiej” sesji:

Tagi: , ,

Opublikowane 4 październik, 2009 przez Wojtek

Rodzinna sesja na łonie natury.

Wakacje to jak wiadomo czas urlopów, wyjazdów i odwiedzin. Z takimi właśnie wakacyjnymi odwiedzinami zawitali do nas Asia i Jacek wraz z rodzinką. Zabraliśmy ich na szybki fotograficzny wypad. Tym razem nie na Stary Kostrzyn, a na dargomyślskie pola, które jakiś czas temu upatrzyliśmy sobie z Agą na spacery. Każdy miał swoje „5 minut” przed obiektywem.

Asia i Jacek – w tym roku obchodzili 10 rocznicę ślubu.

Zuzia – tegoroczna pierwszoklasistka:

Nie ma jak u Mamy… :)

Chłopaki potrafią się zawsze dogadać:

Mały zadymiarz Bartek:

Rodzinna sielanka na łonie natury:

Rodzince Bartmańskich towarzyszyła kuzynka Zuzi – Natalia:

i ulubione zdjęcie Agi:

Z pól zeszliśmy na plac zabaw, który skutecznie pokonał fotografię jeśli chodzi o uwagę i skupienie dziewczyn. Poniższe trzy zdjęcia były jednymi z ostatnich, do których miały ochotę pozować.

Tagi: , , , ,

Opublikowane 3 sierpień, 2009 przez Wojtek

Maluchy

Kilkanaście tygodni temu, w zaciszu domku pod lasem, przerobiliśmy salon Kasi i Leszka na mini-studio, w którym nasze główne modelki – Bianka i Nadia – pozowały do swych niemowlęcych sesji. Przytaszczyliśmy z Agą 2 tła długaśne tla, lampy, softboxy itd. i…do dzieła. Sesja zajęła nam kilka godzin, wszyscy padnięci byli jak po dobrym westernie. Trochę trwało, nim cały materiał z tej sesji został właściwie opracowany (testowałem na nim nabyte drogą kupna tzw. presety do Adobe Camera RAW), ale w końcu dzieło zostało ukończone :) Zapraszam do oceny wyników

Bianka:

Kocham te minki w wykonaniu tej laski :)

Bianka z Rodzicami:

Tatusiowa córeczka

Aniołek mamusi

A teraz chwila dla Rodziców: Kasia i Leszek

I czas na naszą drugą gwiazdę – Nadię.

Ponieważ w czasie, gdy robiliśmy zdjęcia Nadia była niespełna 2-miesięcznym maluszkiem, większość jej zdjęć wykonana została w objęciach mamy lub taty. Tak swoją drogą – Nadia z tatą tworzyli niesamowitą parę:

Czas na Mamę:

..i Rodzinka w komplecie:

Oczywiście Rodzice Nadii też mieli swoje 5 mimut :)

Na koniec zdjęcie, które było inwencją Rafała, on sam też wymyślił jego tytuł: „poskromienie gladiatora”

I to tyle w większym skrócie. Pełny materiał z sesji można obejrzeć pod adresem: http://www.dobrucki.art.pl/dzieci. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi odnośnie zdjęć, stylu obróbki itp.

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem takiej sesji proszę o kontakt za pomocą formularza (link KONTAKT u góry strony).

Na sam koniec mały „backstage”, czyli… jak zamienić salon w studio :D Zdjęcie zrobił nam Leszek, z którym na chwil parę zamieniliśmy się sprzętem.

Tagi: , , , ,

Opublikowane 27 grudzień, 2008 przez Wojtek

Świąteczny plener

I po świętach. W tym roku udało się nam się nie spędzić go non-stop przy stole. Wraz z Jankiem i Asią umówiliśmy się na dzisiaj na rodzinny plener, bym mógł zrobić im i ich dzieciom trochę zdjęć. Gdy przyjechaliśmy nad jezioro „Krawczyka” okazało się, że plener jest rodzinny dosłownie, ponieważ w lesie stawiła się cała nasza rodzinka :) Tak więc każdy miał przed moim obiektywem swoje „5 minut”.

Asia i Rafał

Ula

Kasia i Leszek

Z czasem, spóźnieni, dojechali inicjatorzy pleneru, tj. Igor i Hania wraz z rodzicami.

Tata Janek z Korą

I cała rodzinka

Oczywiście w planach było także romantyczne zdjęcie rodziców. Choć są prawie 10 lat po ślubie to najwyraźniej nie zapomnieli jeszcze jak się pozuje do takich zdjęć :D

Niebawem do naszej wesołej gromadki dołączyli Dziadkowie i zrobiło się jeszcze weselej.

Nasze 2 małe modele spisywały się dzielnie i ze znawstwem wczuwały w swoje role :)

Plener był próbą sił mojego nowego nabytku – Canona 5D mark II. Jak wypadła próba ? Oceńcie sami. Dla wtajemniczonych napiszę tylko, że większość zdjęć – z powodu niezbyt korzystnego światła – robiłem na wysokich wartościach ISO rzędu 1600-2000 :)

Tagi: ,

Opublikowane 27 październik, 2008 przez Wojtek

Krótko przed odlotem…

Jesień zagościła się na dobre… A do nie tak dawna miałem wrażenie, że to jeszcze końcówka lata. A tu i wrzesień i prawie październik za nami. Od jakiegoś czasu miałem ochotę na sesyjkę w jesiennej tonacji – w żółciach i czerwieniach parkowych liści, w zasypanych nimi alejkach. Dlatego namówiłem żonkę i gości, którzy do nas na weekend zawitali na szybki wypad do parku. A takie są tego efekty:

Moja Pierwsza Dama w kilku odsłonach:

Szaleństwa w liściach:

Jak zawsze cierpliwa Ania:

Załapałem się i ja :)

Ania strzeliła nam też piękną fotkę małżeńską:

Jesień AD 2008 odchodzi powoli do historii. Liści jest już więcej na ziemi niż na drzewach, jeżdżąc do Rzepina obserwuje liczniejsze niż zwykle klucze gęsi i żurawi. Ptaki obierają powoli kurs na ciepłe kraje. Odlatujemy i my – na urlop, za wielką wodę :)

Related Posts with Thumbnails

Tagi: ,