Woyd@Studio ??

Zdjęcia mebli w w mojej wspaniałej firmie D. robię już od jakiegoś czasu. Robiłem je w zasadzie hobbystycznie, jeśli nie policzyć jednej czy dwóch premii otrzymanych od szefa po takich „akcjach” Dziś jednak miała miejsce sesja, która może zdecydować o tym, że „Woyd@Studio” przestanie być tematem drwin przyjaciół, a wręcz nabrać realnych barw własnej firmy. Podczas miesięcznej delegacji w nowej centrali polskiego oddziału naszego koncernu udało mi się zareklamować swoje zdjęcia, czego konsekwencją było złożenie oferty i decyzja o testowej sesji, która ma pozwolić naszym nowym szefom poznać moje możliwości. Do sfotografowania dostałem kilka mebli. Zdjęcia robiłem w budynku naszej wzorcowni, gdzie urządziliśmy swego rodzaju „Fotoecke”. Owocem mają być takie mniej więcej zdjęcia (tu po obróbce):

A tak wygląda to na surowo, na naszym „planie zdjęciowym” :). Nie miałem niestety szerokokątnego obiektywu, by ująć całość „studia”, więc pokażę tylko różne wycinki.

I mały „autoportret” :)

Related Posts with Thumbnails

Tags: ,

1 komentarz to “Woyd@Studio ??”

  1. KiMCIO Napisał:

    Ale paskudne graty…za robienie zdjęć takich paskud powinni szkodliwe wypłacać…gdzie nasze ładne mebelki….teraz liczy się tylko ilość…nie podoba mi się to…