Nowości w torbie i nie tylko.

Jak już wcześniej wspominałem – moja radosna twórczość fotograficzna została ujęta w ramy prawne i od 1 maja 2008 r. funkcjonuję jako WD-Studio. Studia w sensie fizycznego lokalu oczywiście nie ma – chwilowo też – głównie ze względu na specyfikę naszego Dębna, takowego nie planuje. Jest studio wyjazdowe, tj. piwnica pełna lamp studyjnych, statywów itp. które w przypadku zleceń pakuje do i uderzam do klienta. Działalność WD-Studia to głównie zdjęcia produktowe/reklamowe: meble, wyroby naszego zagłębia stolarskiego oraz fotografia okolicznościowa: śluby, komunie itp. Katalog podejmowanych zleceń nie jest oczywiście zamknięty :).

Wraz ze zmianami w charakterze działalności przyszły zmiany w ekwipunku. Do mojej „szklarni dołączyły 2 nowe obietywy – osławione eLki:

  • szerokokątny Canon 17-40 f4 L

  • świetny portretowy teleobiektyw 70-200 f4 L

Na koniec autoportrecik strzelony w lustrze krótko po zakupie pierwszej eLki:

Related Posts with Thumbnails

Tags:

2 komentarze to “Nowości w torbie i nie tylko.”

  1. Marek Napisał:

    Ostatnio myślałem o zakupie 17-40 (nawet już miałem na oku jeden egzemplarz) no i kupiłem Canona 10-22 (teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem) :)

  2. Woyd Napisał:

    Nie mam zielonego pojęcia – nie interesowałem się tym szkłem, więc nie potrafię nic o nim powiedzieć. Teraz korcą mnie stałki…. :D