Świąteczny plener

I po świętach. W tym roku udało się nam się nie spędzić go non-stop przy stole. Wraz z Jankiem i Asią umówiliśmy się na dzisiaj na rodzinny plener, bym mógł zrobić im i ich dzieciom trochę zdjęć. Gdy przyjechaliśmy nad jezioro „Krawczyka” okazało się, że plener jest rodzinny dosłownie, ponieważ w lesie stawiła się cała nasza rodzinka :) Tak więc każdy miał przed moim obiektywem swoje „5 minut”.

Asia i Rafał

Ula

Kasia i Leszek

Z czasem, spóźnieni, dojechali inicjatorzy pleneru, tj. Igor i Hania wraz z rodzicami.

Tata Janek z Korą

I cała rodzinka

Oczywiście w planach było także romantyczne zdjęcie rodziców. Choć są prawie 10 lat po ślubie to najwyraźniej nie zapomnieli jeszcze jak się pozuje do takich zdjęć :D

Niebawem do naszej wesołej gromadki dołączyli Dziadkowie i zrobiło się jeszcze weselej.

Nasze 2 małe modele spisywały się dzielnie i ze znawstwem wczuwały w swoje role :)

Plener był próbą sił mojego nowego nabytku – Canona 5D mark II. Jak wypadła próba ? Oceńcie sami. Dla wtajemniczonych napiszę tylko, że większość zdjęć – z powodu niezbyt korzystnego światła – robiłem na wysokich wartościach ISO rzędu 1600-2000 :)

Related Posts with Thumbnails

Tags: ,

3 komentarze to “Świąteczny plener”

 1. Pelaśka Napisał:

  Próba nowego aparatu wypadła ZDECYDOWANIE NA TAAAAAKKKK !!!!! Zdjęcia super :))))
  Pozdrawiam

 2. Iwka Napisał:

  Jak zwykle jestem zauroczona(typowa amatorka), zdjęciami jak i opisami(choć mało ich ostatnio, czego bardzo żałuję). Pozdrawiam serdecznie, koleżanka Agi

 3. Rafał Napisał:

  Oceniając miniaturki, szumu nie widać. Zresztą stary 5D też w tej materii nie jest zły … no może do ISO 1200 :) Gratuluję fajnej maszynki.