2 miejsce Olka w Zachodniopomorskim Konkursie Fotograficznym.

Kolega z koła fotograficznego DOK, Olek Derenowski (na zdjęciu w środku) zajął 2 miejsce w Zachodniopomorskim Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Pawła Charę wraz z UMiG Dębno oraz Biblioteką Publiczną. Właśnie wróciłem z wystawy pokonkursowej, na której zwycięscy odbierali nagrody. Do wystawy zakwalifikowały się także, choć nie zajęły nagradzanych miejsc w konkursie prace innej koleżanki z naszego koła foto – Agnieszki Pisz.

Co mnie jednak zdziwiło i zasmuciło – poza młodymi ludźmi z naszego koła, którzy dostali specjalne zaproszenie na wystawę – nie spotkałem tam żadnych innych młodych twarzy. Jest to tym bardziej dziwne, że konkurs, za sprawą starań Pawła Chary został bardzo szeroko rozreklamowany i spodziewałem się zobaczyć na wystawie wiele nowych twarzy z naszych okolic, których łączy nasza wspólna pasja – fotografowanie. Zamiast tego w bibliotece zastałem zacne grono „zasłużonych dla miasta”, którzy chyba w każdej takiej imprezie, niemal „z urzędu” biorą udział. Przykre…

Poniżej kilka nagrodzonych prac. Po szczegóły zapraszam na www.debno.pl

Related Posts with Thumbnails

Tags:

3 komentarze to “2 miejsce Olka w Zachodniopomorskim Konkursie Fotograficznym.”

 1. Cezary Napisał:

  Myślisz że to Bóg?Czy interpretacja jest właściwa?Czy nie spotka nas rozczarowanie?Skąd ta pewność?Pewności nie ma.Chyba że stworzymy sobie iluzję,którą wezmiemy za rzeczywistość.Zdjęcia piękne.

  Pozdrawiam

 2. KiMCIO Napisał:

  a gdzie twoje foty ?? które miejce zajeles ??

 3. Woyd Napisał:

  Nie wystawiłem swoich zdjęć w konkursie. Powód był banalny – trzeba było przedłożyć zdjęcia wywołane, w formacie A4, co oznaczało koszt ok. 40-50 zł. Tak się złożyło, że w tym czasie nie miałem takiej kwoty do dyspozycji…