Anuśka

Mała Anuśka jest gościem z Londynu. Przyleciała z Mamą na pierwsze w swoim życiu wakacje u Babci w Polsce. Ma trochę ponad roczek i jest cokolwiek nieśmiała. Na szczęście nie na tyle, by nie dać sobie skraść kilka kadrów. Zapraszam na krótki przegląd zdjęć z pleneru z Anuśką.

Mojej Żonce od jakiegoś czasu marzyły się zdjęcia dzieci z kurczaczkami, kaczuszkami czy innymi zwierzęcymi maleństwami. Pojechaliśmy więc na wieś, do rodziny Agi, gdzie były akurat małe kaczuszki. Niestety – nasza mała modelka nie miała do tej pory tak bliskiego kontaktu z żywymi zwierzętami i ptakami, dlatego nie za bardzo wiedziała o co w tym wszystkim chodzi. A kaczuszki asekuracyjnie dawału nogę zaraz po wypuszczeni ich z rąk :)

Na koniec zdjęcie, które jest dla mnie samego zaskoczeniem. Któregoś dnia Agnieszka postanowiła, że chce zacząć robić zdjęcia. Wzięła nasz zapasowy aparat i pojechała na spotkanie z Anuśką i jej Mamą Ewą. Wśród zrobionych tego dnia zdjęć trafiła się taka perełka…

Zapraszam do komentowania. Wszelkie uwagi mile widziane.

Related Posts with Thumbnails

Tags: ,

5 komentarzy to “Anuśka”

 1. Karol Huszał Napisał:

  Zdjęcia fantastyczne! Zwłaszcza te czarno-białe. Trochę szkoda kaczuszek, ale sama modelka wyszła bardzo ładnie. Co do ostatniego zdjęcia to jest po prostu rewelacyjne! Chyba Ci Wojtku konkurencja w domu rośnie ;) Kadr bajkowy :)

 2. Marek Napisał:

  Z zestawu wybieram 3 od góry – fajne kolorki uzyskałeś – oczywiście cała seria bardzo sympatyczna.

 3. iwka Napisał:

  fajniutkie

 4. Pelaska Napisał:

  Cudne cudne cudne ;))):))

 5. FotoSister Napisał:

  Pięknie ujałes malutka!!! gratuluje ;-)A Ągnieszka ma oko ;-)))))Pozdrawiam